Warning: Undefined variable $VejyyAOPq in /home/egitimdoktoru/domains/egitimdoktoru.com.tr/public_html/wp-includes/capabilities.php on line 1

Warning: Undefined variable $eDZzxkJ in /home/egitimdoktoru/domains/egitimdoktoru.com.tr/public_html/wp-includes/global-styles-and-settings.php on line 1

Warning: Undefined variable $TfhCGz in /home/egitimdoktoru/domains/egitimdoktoru.com.tr/public_html/wp-includes/rest-api/endpoints/class-wp-rest-pattern-directory-controller.php on line 1

Warning: Undefined variable $SwbXkVGbp in /home/egitimdoktoru/domains/egitimdoktoru.com.tr/public_html/wp-includes/rest-api/fields/class-wp-rest-meta-fields.php on line 1
İnsan Kaynakları - Eğitim Doktoru

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

EĞİTİM DOKTORU;

Yaratıcı, yeniliklere ve değişimlere açık, dinamik, sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen insan kaynağını istihdam etmeyi, istihdam ettiği bu kaynağın kalıcılığını ve verimliliğini sağlamayı kendine ilke edinmiştir.

Eğitim Doktoru ; çalışanlarının bilgi ve becerilerini tanımalarına yardımcı olarak, gelişim ihtiyaçları tespit ederek uygun eğitim programları ile destekleyerek “sürekli gelişimi” hedefleyen bir yaklaşım sergiler.

Eğitim ve gelişimin ömür boyu devam eden bir süreç olduğunun bilincinde olan Kurumumuzda, yukarıda belirtilen kapsamda;

 

  • Kurum içi düzenlemeleri çalışanlarımızın beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak gerçekleştirmek,
  • Çalışanlarımızın memnuniyeti ve iş doyumunu ön planda tutmak,
  • Çalışanlarımızın performanslarını artırmaya yönelik etkinlikler planlanmak,
  • Çalışanlarımızın işbirliği ve takımla çalışma anlayışını benimsemelerini sağlayacak çalışmalar yapmak,
  • İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi uygulamalarını sürekli geliştirmek, temel hedeflerimizdir.
Eğitim Doktoru ; çalışanlarının bilgi ve becerilerini tanımalarına yardımcı olarak, gelişim ihtiyaçları tespit ederek uygun eğitim programları ile destekleyerek “sürekli gelişimi” hedefleyen bir yaklaşım sergiler.

İş Başvuru Formu

Kurumumuzda eğitim-öğretim görevini yürüten eğitim personelinin yanı sıra destek hizmetlerini yürüten bir grup personel daha bulunmaktadır. Her iki grup için yapılacak iş başvurularının internet ortamında oluşturulmuş olan İnsan Kaynakları Başvuru Sistemi yada Elemanonline.com  aracılığı ile yapılması gerekmektedir . Sonrasında başvuru sahiplerine ulaşılarak gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.

Tüm personelin işe alımı sürecinde, adaylara yöntem ve esasları kurum içi mevzuatlarla belirlenmiş çeşitli sınavlar uygulanmaktadır. Personel ihtiyacı olduğunda İnsan Kaynakları Başvuru Sisteminde dosyalanan başvuruların yanı sıra, yeni adaylar belirlemek üzere, uygulanacak sınavlar öncesinde web sayfasında duyuru yöntemiyle işe alım yapılacak pozisyonlar duyurulmaktadır. Alınan başvurular sistemde mevcut başvurularla birlikte değerlendirilerek, uygun adayların yapılacak sınavlara katılımı sağlanmaktadır.

Kurumumuzda her pozisyon için gerekli öğrenim, deneyim vb. kriterler görev tanımları ile belirlenmiş olup, erkek adayların askerlik görevini yapmış olma şartları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kurumumuzda öğretmen olarak görev alacak olanlar için belirlenen ön koşullar İnsan Kaynakları Başvuru Formu girişinde belirtilmektedir.