Warning: Undefined variable $VejyyAOPq in /home/egitimdoktoru/domains/egitimdoktoru.com.tr/public_html/wp-includes/capabilities.php on line 1

Warning: Undefined variable $eDZzxkJ in /home/egitimdoktoru/domains/egitimdoktoru.com.tr/public_html/wp-includes/global-styles-and-settings.php on line 1

Warning: Undefined variable $TfhCGz in /home/egitimdoktoru/domains/egitimdoktoru.com.tr/public_html/wp-includes/rest-api/endpoints/class-wp-rest-pattern-directory-controller.php on line 1

Warning: Undefined variable $SwbXkVGbp in /home/egitimdoktoru/domains/egitimdoktoru.com.tr/public_html/wp-includes/rest-api/fields/class-wp-rest-meta-fields.php on line 1
Bilgi Talebi - Eğitim Doktoru

Bilgi Talebi

Bilgi almak için formu doldurunuz. Form elimize ulaştıktan sonra, eğitim uzmanlarımız sizlerle irtibata geçip randevu verecektir. 

Eğitim Doktoru yeni nesil öğrenme anlayışını benimsemiş, hem bireysel hem de sınıf ortamında yeni öğrenme modelleri geliştirmiş, sosyal ve kültürel imkanlar sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek KURS MERKEZİDİR.

Sıradan öğretim veren kurslar ile karıştırılmaması gerekir. Klasik öğrenme sistemi uygulayan kurslara göre çok daha fazla imkanlar sunarak çok daha verimli ve kalıcı öğrenmeyi hedeflemektedir.

Eğitim doktoru olarak çıkmış olduğumuz bu yolda amacımız öğrencilerin kapasitelerini fark ettirip bunu en üst seviyede tutmak ve geleceğine yön veren bireyler yetiştirmektir. Eğitim doktoru öğrenmeyi daha zevkli ve verimli hale getiren bir YKS kursu olarak siz değerli öğrencilerimizi de aramızda görmek istemekteyiz. Üniversiteye hazırlık kursu olarak sınavlara yönelik AYT kursu ve TYT kursu olarak hizmetinizdeyiz. Öğrencilerin sınav sürecinde yanında olan ve her türlü desteği veren yol arkadaşıyız. Eğitim doktoru öğrencisi olmak demek her dersin özel ders niteliğinde işlenmesi demektir. Eğitim doktoru derslerin yanı sıra etütlerle takviye eden bir etüt merkezi niteliğindedir.

 Bu doğrultuda oluşturduğumuz kurs ücretleri ders saatini baz alarak planlanmıştır. Kurumsal bir yapı olan firmamızda kurs fiyatları belirli oranlar ve indirimler ile belirlenmekte ve haricinde ekstra indirim uygulanmamaktadır. YKS dershane ücretleri her kurum ve YKS kursu için farklılık göstermektedir. Daha detaylı bilgi için formu doldurabilirsiniz. Formumuzu doldurduğunuzda konusunda uzman bir personelimiz size ulaşacak ve Eğitim doktoru ile ilgili sizlere detaylı bilgi aktaracaktır. Eğitim doktoru yenilikçi eğitim anlayışı ile bir kurs merkezinden çok daha fazlasıdır.

Üstün eğitim kalitesi, sosyal ve akademik alandaki yüksek başarı ve kusursuz rehberlik hizmeti ve öğrenci başarısını destekleyen danışman öğretmen sistemi ile örnek bir eğitim kurumu haline gelmeyi hedefleyen Eğitim Doktoru bu alandaki çalışmalarıyla hizmet vermektedir. Öğrencilerin geleceklerine yön veren üniversiteye hazırlık kursu olarak her öğrencinin eksiklerini tespit ediyor ve her öğrenciye ayrı çalışma programı hazırlıyoruz. Biliyoruz ki bizim için her öğrenci bir olsa bile ihtiyaçları ve eksikleri kendine özgüdür. Bunun bilincinde hareket ederek amacımız öğrencileri doğru yönlendirmek ilgilerine ve isteklerine yönelik doğru üniversitelere yerleştirmektir.